Havalı Hasta Yatağı

Havalı Hasta Yatağı

Havalı Hasta Yatağı

Havalı Hasta Yatağı modellerini en uygun fiyatlarla sunan Firmamız Sadece Havalı hasta yatakları değil, Hasta Yatağı kiralama ve Hasta yatağı satış hizmeti de vermektedir. Hasta Yatakları ve Hasta Yatağı ekipmanları konusunda uzman olan firmamızı ziyaret edebilir Mağazamızdaki tüm ürünleri görüp inceleyerek satın alabilirsiniz.

Havalı Hasta Yatağı

Havalı Hasta Yatağı

Havalı Yataklar , Tıp dilinde (Latince) “Dekübitüs” olarak tabir edilmektedir. Halk arasında  yatak yarası , yatma yarası , bası yarası ya da yatma yarası olarak tabir edilen hastalığın tedavisinde kullanılan medikal ürünlerdir.

Yukarıda açık tabirleri belirtilen bu hastalık uzun süre (genelde) sırt üstü, yüz üstü veya yan yatma sonucu sürekli kapalı kalan bölgelerde kızarma veya morarma şeklinde görülen ve hastanın asıl tadavisi bitse bile  yatmaktan canının yanmasına sebep olur.

Hasta Yatağı alarak ya da Hasta Yatağı kiralayarak tedavinizi tamamladık derken uzun süre yatmaktan ortaya çıkan bu hastalık için de ayrıca bir  sıkıntı yaşamamanız için Havalı yatak ihtiyacı işte bu hastalık için bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.  Havalı Yataklar Kan dolaşımını hızlandıran, hastanın aynı noktaya uyguladığı basıncı dağıtan ve 7gün/24 saat elektrikte prize takılı olan, terleme yavaşlatıcı bir tıbbı üründür.

Havalı Yatak

Havalı Yatak Firması olarak havalı yataklar konusunda sormak istediğiniz konular için bir telefon açmanız yeterlidir.  Havalı Yataklar hakkında bilgi almak için bizlere buradan ulaşabilirsiniz.  Ayrıca Web sitemizdeki havalı yatakları Perpa’ daki mağazamızda görebilir hatta deneyebilirsiniz. Tedbir amaçlı alacağınız bir havalı yatak ile hafif kızarma olarak başlayan ve sonrasında yatak yarası denilen hasta yarasına dönmeden önce tedbir almış ve hastanın sağlığına büyük katkıda bulunmuş olursunuz

Şunu da unutmayalım ki; Yatak yarası (Dekübitüs) olan yatağa bağımlı hastalar, bası yarası olmayan yatağa bağımlı hastalara göre iki kat daha fazla ölüm riskine sahiptir.