Alman Ahşap Hasta Karyolası HHY-3600

//Alman Ahşap Hasta Karyolası HHY-3600
Alman Ahşap Hasta Karyolası HHY-3600 2018-01-05T23:44:02+00:00

Project Description

Alman Ahşap Hasta Karyolası HHY-3600

Alman Ahşap Hasta Karyolası HHY-3600

Alman Ahşap Hasta Yatağı HHY-3600 ev tip hasta yatakları arasında en çok ilgi gören hasta yatağıdır. Mobilya dan Hasta Yatağı olmasından dolayı özellikle salon da kullanılan alman ahşap hasta yatağı fizik tedavi ve huzur evi merkezleri tarafından da çokça tercih edilmektedir. Dekoratif ahşap görüntüsünden dolayı hastayı hastane psikolojisinden uzaklaştırması da çokça tercih edilmesindeki nedenlerdendir.

Alman Ahşap Hasta Karyolası HHY-3600  Hastanın Evde daha konforlu ve rahat bir şekilde tedavi görmesini, ayrıca hasta bakıcısının da hastaya daha rahat bakmasını ve hastayı yormadan bakımını yapabilmesinde büyük kolaylıklar sağlayan Hasta Karyolası dır.

Hasta Karyolası çeşitleri hastanın durumuna ve tedavisine göre en uygun çözümleri sunmak için birçok çeşidi olan yatak çeşitleridir. Hasta Karyolasını hastanın tedavi süresine göre ister satın alabilir isterseniz Kiralayabilirsiniz.

Hasta Karyolası Kiralama
Hasta Karyolası Kiralama işlemini genelde yıl içerisinde tedavisi tamamlanacak olan kısa süreli diyebileceğimiz durumlarda tavsiye edilir.

Hasta Karyolası Fiyatları ile ilgili bilgileri ise tedavisi uzun süreli olacak olan hastalara tavsiye edilir, Hasta karyolasını alarak daha avantajlı olabilirsiniz.

Hasta karyolası kiralama ya da Hasta Karyolası fiyatları ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz 0212 210 10 44 numarasından bizi arayabilirsinz

HHY-3600 Kodlu Ekonomik Hasta Yatağı. Bu ürünü İstanbul içine 4 saate Ücretsiz olarak evinize kurulumu yapılmaktadır.