Pozisyon Veren Havalı Yatak

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Pozisyon Veren Havalı Yatak Yatan Hastaların en büyük derdi Bası yarası yani yatak yarası dır. Pozisyon Veren Havalı Yatak yatan hastayı sağ veya sola belli açıda döndürerek hastanın  bası yarası / yatak yarası olmasını engellemede yardımcı olacak olan  En gelişmiş havalı yatak modelidir.  Yatağa bağımlı hastalar için en çok tercih edilen modeldir.150 kg a kadar kullanılabilmektedir.

 

Havalı hasta yatağının çalışma mantığı ise; otomatik olarak önce sağ tarafa döner sonra düzlenir,  daha sonra sola dönerek sırası ile çalışır ve  A+B+C sistemi ne ek olarak ortalama 8 dakikalık periyotlar halinde yatağı 15-20 derece döndürerek hastanın pozisyonunu değiştirir.  Pozisyon Veren Havalı Yatak bu sayede yatak  yarasının engellemedeki en üst düzeyde yardımcı olmuş olur.  Pozisyon Veren Havalı Yatak ürünümüzde deri ve dokulardaki ortalama basınç oranı 20%’dir.

Stok Kodu: HHY-1900

Pozisyon Veren Havalı Yatak Teknik Özellikleri:

88 cm X 188 cm
Yükseklik : 10-18 cm.
Tüketimi : 8W 1A
Hava Çıkışı : 10 Litre/Dakika
Ses Düzeyi : 35 Desibel dir.

Pozisyon Veren Havalı Yatak ihtiyacınız var ise ve yukarıda belirttiğimiz havalı yatak özellikleri ile ilgili sormak istediğiniz herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa bize yan bölümde yazmakta olan telefon numaralarından ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.